Wielka gala kickboxingu już za miesiąc

3426
Krystian bajerski

To już pewne w październiku w Żaganiu będzie ogromna moc!!! Do miasta zjadą się jedni z najlepszych kickboxerów w Polsce.

Organizacja EXTREME ENERGY TIME przedstawiła kolejne nazwiska. To znani i utalentowani zawodnicy K-1 w kraju i poza granicami!

Łukasz Rambalski, Jarosław Zawodni, Adam Piastowski to kolejni zawodnicy którzy stoczą swoje walki w Żaganiu podczas Gali EXTREME ENERGY TIME!

Łukasz Rambalski (20-10) od 1998 zajmuje się Kickboxingiem. 4-krotny srebrny medalista Mistrzostw i Pucharu Polski, 4-krotny brązowy medalista Mistrzostw i Pucharu Polski, 2-krotny złoty medalista Mistrzostw Polski Młodzieżowców, Złoty medalista Pucharu Polski w Thaiboxingu. To tylko kilka z wielu tytułów jakie posiada. Zmierzył się z takimi zawodnikami jak: Edvin Kibus, Wojciech Wierzbicki. Posiada ponad 24 medale, stoczonych ponad 100 walk (K-1, low kick, Muay Thai)

Jarosław Zawodni (10-4) podobnie jak Rambalski  to doświadczony zawodnik. Na swoim koncie ma ponad 100 stoczonych walk w tym 14 zawodowych. Jest utytułowanym zawodnikiem.

3-krotny Mistrz Polski Junior K-1 Adam Piastowski (2-0) to kolejny zawodnik który pokaże swoje umiejętności w Żaganiu 07 października br.

Emocji na II Gali EXTREME ENERGY TIME na pewno nie zabraknie!

Na Gali w Żaganiu, wystąpią również: Dominik Zadora, Grzegorz Lenart, Marcin Moskwa, Kacper Muszyński, Fabio Di Lalla, Krzysztof Górski, Mateusz Dereweńko.

Nie zabraknie wojowników z naszego regionu z Klubu Malinowski Team, do ringu wyjadą: Krzysztof Podemski, Krystian Bajerski, Bartosz Świątek i Marcin Kujda.

Gale otworzy walka boksu a w narożnikach staną Marcin Kujda i Karol Welter.

II GALA EXTREME ENERGY TIME odbędzie się 07 października 2017r. w Żaganiu. Bilety można zakupić na www.e-bilet.pl  Gala odbędzie się na zasadach K-1.

MK, foto nadesłane