Darmowy letni obóz w Geoparku. Nie zwlekaj możesz się jeszcze zapisać

2778

Światowy Geopark Muskauer Faltenbogen / Łuk Mużakowa poszukuję chętnych do uczestnictwa w 3. Międzynarodowym Obozie Geoparku!

„Energia spotyka Geologię” to motto trzeciego już, międzynarodowego obozu Geoparku! Młodzież w wieku 15-16 lat, od 4. do 11. sierpnia w pięknych okolicznościach przyrody międzynarodowego Geoparku Muskauer Faltenbogen / Łuk Mużakowa będzie stawiać czoła siłom przyrody. Ogień, woda, wiatr i ziemia będą w centrum zainteresowania. Przez pierwsze 4 dni młodzież poznawać będzie ich znaczenie w życiu codziennych oraz własnoręcznie spróbuje wykorzystać je w praktyce. W trakcie warsztatów „Eco Day” dowie się jak łatwo można oszczędzać energię, zgodnie z zasadami ekologii oraz celów UNESCO zawartych w Agendzie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030. Ponadto przewidziane są wieczory krajowe, podczas których młodzież będzie miała okazję poznać kulturę oraz zwyczaje biorących udział w obozie uczestników oraz przełamać bariery językowe.

Jeśli więc masz 15-16 lat, chcesz poznać nowe kultury i nawiązać międzynarodowe znajomości, jesteś ciekawy, otwarty, i znasz podstawy języka angielskiego, zgłoś się do nas! Ponosimy wszystkie koszty noclegu, wyżywienia, zajęć oraz opieki. Koszty dojazdu do uzgodnienia.

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 25.04. pod adresem e-mail: e.brauer@muskauer-faltenbogen.de

MK