Nagrody dla najlepszych. Warto było się starać

0
546
reklama

Burmistrz Danuta Madej wręczyła nagrody za osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017.

Uroczystości były zorganizowane 19 i 20 czerwca w sali widowiskowej „Luna” oraz Szkole Podstawowej nr 8. Nagrody indywidualne I stopnia za osiągnięcia w nauce wyniosły po 500 zł plus 100 zł za każdy kolejny tytuł laureata konkursu przedmiotowego. Nagrody II stopnia za osiągnięcia w dziedzinie kultury lub sztuki oraz w sporcie opiewały na kwotę 300 zł. W tej kategorii przyznano również nagrody zespołowe po 100 zł na osobę. Dodatkowo uczniowie żarskich szkół, którzy są członkami orkiestry dętej ŻDK, otrzymali wyróżnienia w kwocie 250 zł.

Nagrody I stopnia indywidualne

Katolicka Szkoła Podstawowa – Wiktor Klój, Alicja Kuczak, Maja Zaucha.

Społeczna Szkoła Podstawowa – Dawid Chmal, Kacper Zych, Kacper Lisik, Piotr Becela. Społeczne Gimnazjum – Dominika Dziemidowicz, Aleksandra Kaleta, Emilia Kapłon, Julia Michalak, Natalia Rosiak, Karol Sadowski, Milena Stepa, Pola Szeliga, Hanna Świątkowska, Alicja Węgier, Julia Żabska.

Zespół Szkół – Wiktoria Powierza.

Katolickie Gimnazjum – Zuzanna Budz, Bartosz Szakiel, Jakub Piwowarski, Miłosz Kowalewski, Julia Łabuda.

Gimnazjum Nr 1 – Filip Ratman.

Szkoła Podstawowa Nr 1 – Anna Drapała.

Szkoła Podstawowa Nr 5 – Damian Fołtyn, Szymon Wełna.

Nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki

Gimnazjum Nr 3 – Zespół Sabat 1 (Buda Martyna, Jelska Julia, Leszczyńska Patrycja, Łyskawińska Amelia, Malinowski Alan, Szrek Pamela, Świdzińska Magdalena, Zdanowicz Patrycja, Zimniewicz Zuzanna), Julia Marciniszyn, Maja Kowalska, Zespół Sabat (Biskowska Klaudia, Biskowska Kornelia, Dąbrowski Wiktor, Foszcz Wiktoria, Gaca Marta, Kmiecik Sandra, Kreczmer Aleksandra, Lasek Angelika, Marciniszyn Julia, Mielczarek Oliwia,  Mielczarek Otylia, Zielińska Zuzanna).

Gimnazjum Nr 2 – Paulina Basałyga.

Szkoła Podstawowa Nr 1 – Wiktoria Chalbert.

Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi – Nerga Dominika.

Żarski Dom Kultury – PIRUET 1, Teatr Tańca SAY, FREE, PIRUET.

Nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu

Katolicka Szkoła Podstawowa – Kamil Kościcki.

Społeczna Szkoła Podstawowa – Piotr Maćków, Kacper Zych, Ksawery Kozłowski, Lena Falińska, Aleksandra Poczynek, Wiktoria Tecław, Kozdroń Oskar, Maciej Bizukoić, Piotr Saramaka, Drużyna (Maciej Onuchowski, Wanessa Hejmanowska, Maciej Kempa).

Szkoła Podstawowa Nr 8 – Piotr Jarocki, Gabriel Mleczko, Maciej Dolaczyński, Filip Kędzierski, Hubert Sieradzki, Krzysztof Pok, Grzegorz Stępień, Jakub Mysiorek, Kacper Mysiorek, Wojciech Kilanowski, Aleksander Klimowicz, Aleksander Cieślak, Aleksandra Kicuła, Nikola Seremak, Kinga Lipińska, Krzysztof Porębski, Stanisław Pająk, Oliwia Morawska, Natalia Morawska, Wiktoria Poniewierka,

Gimnazjum Nr 3 – Miłosz Bielak, Daniel Szwarc, Zuzanna Mistoń, Natalia Bielak, Emilia Żelazek, Alicja Dudkiewicz, Michał Marek, Mateusz Murias, Martyna Bardel, Anna Caruk,

Natalia Czech, Natalia Kędzierska, Adrianna Kwiatkowska, Anna Średniawa, Katarzyna Tychowska, Biernat Kamil, Dziok Wojciech, Machulak Michał, Mańkiewicz Kamil, Marek Michał, Murias Mateusz, Pawlikowski Paweł, Radzimski Filip, Burnecki Kacper, Dereziński Dawid, Forysiuk Adam, Ghukasyan Karol, Gniazdowski Patryk, Grochalski Piotr, Krzywonos Oskar, Lepko Marcin, Maciejak Norbert, Pawlikowski Paweł, Porada Kacper, Szeleniecki Leon, Kamil Mańkiewicz, Maciej Zabawa, Kacper Łyskawiński, Eryk Klimek, Zuzanna Kuczma, Mikołaj Leń, Julia Krasowska, Nina Pawłow.

Gimnazjum Nr 1 – Drozdek Wiktoria, Kuczmarski Bartłomiej, Kamil Nowak, Aleksander Płatek, Jakub Płatek, Jakub Ratajczyk, Paulina Ściegienny, Agata Sobczak, Gabriela Muszka,  Wiktoria Drozdek, Mateusz Rusak, Adam Pawłow, Piotr Wroczyński, Jakub Ratajczyk.

Gimnazjum Nr 2 – Oliwia Charchalis, Piotr Siwak.

Szkoła Podstawowa Nr 1 – Julia Pietrusiak, Wiktoria Hejmanowska, Maksymilian Rombalski, Igor Rybaczek, Szymon Toporowski, Damian Lenczyk, Marcin Jung, Paweł Hirsch, Nikola Drozdek

Szkoła Podstawowa Nr 5 – Hubert Reszka.

Szkoła Podstawowa Nr 2 – Stachowiak Samanta, Czarczyńska Kornelia, Winecka Natalia, Trzuskowska Karolina, Wąsowicz Julia,

Zespół Szkolno-Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi – Cichewicz Krystian, Wercholak Martyna, Gryglas Jakub.

ATB