Worek medali dla ŻKSW na Mistrzostwach Dolnego Śląska

819
fot. nadesłane

SPORTY WALKI | W minioną sobotę w Jaworzynie Śląskiej odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska Muaythai 2022. Z tego wydarzenia podopieczni trenera Dawida Poloka z Żarskiego Klubu Sportów Walki wracają z workiem medali.

Mateusz Stefański został wyróżniony tytułem Najlepszego Zawodnika Mistrzostw bez podziału na kategorie. Żarski klub zajął 2. miejsce w klasyfikacji drużynowej. Złote medale wywalczyli Mateusz Stefański, Hanna Sobecka i Maksymilian Sobecki. Medale srebrne – Amelia Kowzan, Mikołaj Słabicki, Łukasz Kaczmarek, Michał Święcicki, Igor Gwiazda i Oktawian Dzido. Z medalem brązowym z zawodów wrócił Bartosz Kukuła.
– Wielkie podziękowania dla rodziców, którzy tak licznie przybyli z nami na Mistrzostwa i głośno dopingowali wszystkich naszych do samego końca – mówi trener Dawid Polok. – Udział był współfinansowany z środków Urzędu Miejskiego w Żarach, dziękujemy. Gratulujemy wszystkim medalistom, podziękowania dla trenera Adriana Rezlerskiego z Cross & Fitness – Rezler Team za całą pracę wkładaną w przygotowania naszych podopiecznych! Za opiekę i narożnik był odpowiedzialny trener Tomasz Krysiak.

fot. nadesłane
fot. nadesłane

ATB (nadesłane)