Brązowy medal żarskiej policjantki

2746
fot. Lubuska Policja

SPORTY WALKI | Dominika Chabiniak, żarska policjantka, jedna z 14-osobowej ekipy Reprezentacji Polski stanęła na podium w Turcji. Swoją pracą i zaangażowaniem wywalczyła brązowy medal na International Antalya Muaythai Open Cup 2022. To wielki sukces tej młodej i utalentowanej zawodniczki.

Pod koniec listopada 2022 roku w Antalyi w Turcji odbyły się IFMA International Antalya Muaythai Open Cup 2022. W zawodach wystartowała posterunkowy Dominika Chabiniak, policjantka z żarskiej komendy, jedna z 14. zawodników i zawodniczek Narodowej Reprezentacji Polski.
Dominika wywalczyła brązowy medal w kategorii U23 (18-23 lata) do 60 kilogramów. To wielki sukces młodej, pracowitej i bardzo utalentowanej zawodniczki. W imprezie uczestniczyło ponad 750 zawodników z 31 krajów świata, w różnych kategoriach wagowych i wiekowych.
Dominika na co dzień trenuje w Żarskim Klubie Sportów Walki i ma na swoim koncie brązowy medal, który zdobyła w Otwartym Pucharze Polski IFMA w październiku 2022 roku w Kielcach. Sporty walki trenuje już 14 lat, praktycznie od dziecka, a tą dyscyplinę od dwóch lat.

fot. Lubuska Policja

kom. Aneta Berestecka