Już niedługo w Żarach powinny ruszyć prace związane z przebudową ul. Okrzei i budową ronda na skrzyżowaniu ulic: Okrzei, Zgorzelecka, Witosa i Fabryczna.
Inwestycja potrwa kilka miesięcy, ale już teraz należałoby się zastanowić, jak nazwać nowe rondo.
Być może powinno się nazywać: im. Budowniczych Ulicy Zgorzeleckiej? A może: im. Żarskich Kucharzy Wojskowych? Może właściwa byłaby też nazwa, która byłaby ukłonem wobec ekologów i rondo powinno się nazywać im. Krystalicznego Powietrza?
Może Wy, Drodzy Czytelnicy macie jakieś propozycje?
PaS











![Jest sobota, jest bieganie [FOTO]](https://moja24.pl/wp-content/uploads/2021/12/PEKO0559-218x150.jpg)



![Żarska Liga Futsalu po pięciu kolejkach drugiej rundy [WYNIKI + FOTO]](https://moja24.pl/wp-content/uploads/2022/01/PEKO6946-100x70.jpg)