Rower i telefon komórkowy czekają na właścicieli

2392

W lipcu i sierpniu policjanci otrzymali kolejne zgłoszenia dotyczące znalezionych rzeczy: telefonu komórkowego i roweru górskiego z torbą na bagażniku. Do chwili obecnej nikt nie zgłosił kradzieży takich rzeczy. Właścicieli prosimy o kontakt z żagańskim zespołem dzielnicowych.

  • W lipcu 2017 roku oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu odebrał zgłoszenie dotyczące znalezienia telefonu komórkowego Alcatel w rejonie wiaduktu na ul. Żelaznej w Żaganiu (telefon prawdopodobnie wypadł dziewczynie jadącej na motorowerze)
  • 4 sierpnia  2017 roku oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu odebrał zgłoszenie dotyczące znalezienia w lesie, w rejonie trasy Stara Kopernia- Dzietrzychowice, roweru typu damka koloru granatowo-szarego, z granatową torbą na bagażniku, w której były m.in. bluza i spodnie, woreczek tytoniu i akcesoria rowerowe.

Właścicielie tych rzeczy proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Koordynatorem Zespołu Dzielnicowym KPP w Żaganiu –sierż. sztab. Dawidem Czarnota, tel. 68 476 32 30, kom. 690 106 794.

MK