Poszukiwany sprawca stłuczki

2925

Dnia 12.10.2014, w czwartek, ok. godziny 13 30 doszło do zdarzenia drogowego na trasie drogi krajowej 296 na odcinku Żagań- Kocin przy przejeździe kolejowym przy słupku .

Samochód marki renault clio koloru srebrnego na niemieckich tablicach rejestracyjnych uderzył w tył samochodu marki volkswagen crafter koloru białego. Kierowca renault uciekł z miejsca zdarzenia do Jelenina a następnie z powrotem w kierunku Żagania. Wszystkie osoby które są świadkami zdarzenia lub zwróciły uwagę na samochód marki RENAULT poruszający się w Żaganiu i okolicach z rozbitym przodem i są w posiadaniu nagrań lub znają numery tablicy rejestracyjnej prosimy o kontakt z komendą policji w Żaganiu.

Opis sprawcy: Kierowca: mężczyzna lat ok 50-60 wzrost ok 180 cm, krótko ścięte siwe włosy. Tego dnia ubrany był w koszulę w kolorową kratkę spodnie jasne koloru beżowego możliwe że był Niemcem. Posługiwał się  językiem niemieckim. Poszkodowani, którzy jechali za sprawcą usłyszeli to przy posesji w Jeleninie. Jechał z pasażerem starszym mężczyzną poruszającym się o lasce, pasażer wysiadł z renault przy posesji w Jeleninie . Następnie kierowca wsiadł z powrotem do renault i uciekł w kierunku Żagania.

MK