Zaginionego Tomasza Przygockiego szukają wszystkie służby (film)

10676

Tydzień temu na łamach portalu zamieściliśmy informację o zaginięciu mężczyzny z Jasienia. Tomasz Przygocki nadal się nie odnalazł. Od tygodnia trwają poszukiwania 42-letniego mieszkańca Jasienia.

Policjanci we współpracy ze Strażą Pożarną oraz Rybacką sprawdzają każde miejsce, w którym może znajdować się zaginiony. W przypadku posiadania jakiejkolwiek informacji o mężczyźnie, prosimy o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji pod nr 997.

W poniedziałek (9 października) krośnieńska policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu 42-letniego Tomasza Przygockiego, mieszkańca Jasienia, który w sobotę (7 października) wyjechał na ryby na rzekę Bóbr w rejon miejscowości Stary Raduszec, samochodem m-ki Mitsubishi Pajero o nr rej FZA 19939 koloru ciemnej zieleni z bagażnikiem dachowym i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Do działań poszukiwawczych poza policjantami włączyła się także Straż Rybacka, Straż Pożarna, rodzina i znajomi zaginionego. Sprawdzany jest każdy ślad oraz każda informacja uzyskana w wyniku prowadzonych czynności. Niestety dotychczasowe sprawdzenia rzeki Bóbr, rzeki Odry, lasów w rejonie rzek, a także dróg pod kątem ujawnienia mężczyzny lub pojazdu nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. W poszukiwanych wykorzystane są łodzie motorowe z Policji i Straży Pożarnej, echosonda, a także płetwonurkowe ze Straży Pożarnej z Nowej Soli, Zielonej Góry oraz Międzyrzecza.

Jeśli ktokolwiek zauważy mężczyznę ubranego w strój wędkarski, wzrost ok. 185 cm, waga 90 km, budowa ciała krępa, krótko strzyżony (wizerunek na zdjęciu ), bądź pojazd, którym poruszał się za zaginiony Mitsubishi Pajero o nr rej FZA 19939 koloru ciemnej zieleni z bagażnikiem dachowym, proszony jest o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

MK, foto policja Gorzów