VI Bieg Niepodległości w Żaganiu. Uwaga kierowcy będą utrudnienia w ruchu

2975

11 listopada  w Żaganiu odbędzie się VI Bieg Niepodległości. Weźmie w nim udział ponad 1.300 zawodników. Trasa biegu będzie prowadziła wieloma ulicami Żagania od ul. Kochanowskiego aż po centrum miasta. Kierowców uprzedzamy o czasowych utrudnieniach w ruchu tego dnia.

11 listopada 2017 roku Bieg Niepodległości rusza o godz. 12.00 ze stadionu przy ul. Kochanowskiego, w stronę Kolejowej,  Waryńskiego, na Dworcową. Następnie przez most Żaganny, ul. Ratuszową, do Rynku, przez ul. Szprotawską, Brodatego, Łużycką, Piłsudskiego, pod budynek Urzędu Miasta przy placu Słowiańskim. Później przez ul. Bracką, Keplera, Jana Pawła II, Mickiewicza, Wojska Polskiego, Skarbową i most na Bobrze. Następnie przez ul. Włókniarzy, Asnyka, Zamkową, Śląską, Lubuską do Żaganny, przez Piastowską, Konopnickiej, Kochanowskiego, z metą na stadionie Arena.

Ze względów bezpieczeństwa czasowo będą zamknięte dla kierowców ulice, którymi organizator wyznaczył trasę biegu. Trasę będzie zabezpieczała służba organizatora i policjanci ruchu drogowego.

Kierowców informujemy o czasowych utrudnieniach ruchu w Żaganiu tego dnia. Prosimy również kierowców o bezwzględne stosowanie się do poleceń policjantów kierujących ruchem.

Szczegóły biegu oraz mapa ze strony organizatora Biegu Niepodległości: http://www.biegniepodleglosci.zagan.pl/

MK