Poszukiwania zaginionej kobiety

5842

Agata Łońska   opuściła mieszkanie przy ul. Emilii Plater w Żarach gdzie mieszkała ze swoim chłopakiem, w dniu 13 lipca 2018 r. o godz. 19:00.

Zaginiona zabrała ze sobą rower typu damka koloru czerwonego z napisem „Jubilat”. Ostatni raz kontaktowała się telefonicznie z osobami najbliższymi około godziny 23:00. Od tej pory brak jest kontaktu z zaginioną i nie jest znane jej miejsce pobytu.

Rysopis zaginionej : 155cm wzrostu, sylwetka szczupła, włosy kolor ciemny, długość do ramion, oczy brązowe
Znaki szczególne : tatuaż na karku, symbol przechylonej litery „D”
Ubiór : sukienka czarna w białe grochy (taka jak na zdjęciu), posiadała ze sobą rower damka koloru czerwonego, oraz brązową torebkę z dokumentami.

Wymieniona po zaginięciu mogła przebywać w rejonie osiedla Zawiszy Czarnego, ul. Żagańskiej lub dróg w kierunku miejscowości Kadłubia lub Marszów, kiedy jechała na czerwonym rowerze. Jeśli ktoś po godz.19:00 dnia 13.07.2018r kontaktował się z Agatą Łońską lub widział ją po zaginięciu proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach lub z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę poszukiwawczą tj: sierż.sztab. Kamil Kubiszyn – tel. 690-106-816 lub sierż.sztab. Ariel Lewandowski tel. 690-106-612

MK, źródło KPP Żary