Dzień otwarty dla chętnych do służby w policji – zaproszenie dla kandydatów

2512
Policja zachęca do służby w swoich szeregach

Osoby zainteresowane służbą w Policji mogą skorzystać z Dnia Otwartego jednostki w Żaganiu, aby dowiedzieć się szczegółów o kryteriach przyjęcia.

Komenda Powiatowa Policji w Żaganiu będzie otwarta dla wszystkich zainteresowanych służbą w Policji, w środę, 29 sierpnia w godz. 09:00-14:00.Na kandydatów czekać będą osoby, które szczegółowo omówią kryteria przyjęć do służby w Policji oraz etapy postępowania kwalifikacyjnego.

Ponadto osoby zainteresowane będą mogły pobrać kwestionariusz osobowy kandydata do służby, wypełnić go na miejscu oraz złożyć dokumenty.

Od dnia 16 czerwca dokumenty od kandydatów do służby w Policji przyjmowane są  we wszystkich jednostkach garnizonu lubuskiego (za wyjątkiem KMP w Gorzowie Wlkp.) każdego dnia – również  w soboty i niedziele.

Komendant Główny Policji dokonał modyfikacji terminów i limitów przyjęć do służby w Policji w roku 2018, w ramach których garnizon lubuski realizował będzie przyjęcia do służby w Policji w terminach: 24 września 2018 r. – 40 osób; 27 grudnia 2018 r. –  42 osoby.

PAS