Śmiertelny wypadek w Iłowej

2873
foto. KPP Żagań

Żagań |Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Iłowej, w kompleksie leśnym. Żagańscy policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Żaganiu wyjaśniają okoliczności wypadku. Kierowca motocykla zginął na miejscu.

Tuż po godzinie 6 rano , w środę 7 sierpnia, Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu został powiadomiony o znalezieniu zwłok młodego mężczyzny w lesie, w miejscowości Iłowa. Na miejscu zdarzenia znajdował się również motocykl crossowy. Żagańscy policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Żaganiu przy udziale biegłego z zakresu wypadków drogowych wyjaśniają okoliczności śmiertelnego zdarzenia, w którym zginął 23-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy i biegłego wynika, że mężczyzna stracił panowanie nad prowadzonym motocyklem i uderzył w drzewo. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Obecnie policjanci analizują zebrany materiał dowodowy i ustalają wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego wypadku.

Policja kolejny raz apeluje o ostrożność. Nadmierna prędkość, brawurowa jazda , kierowanie w stanie nietrzeźwości to tylko kilka przykładów nieodpowiednich zachowań, które są przyczyną nieszczęśliwych wypadków.

MK, źródło KPP Żagań