7 sierpnia inauguracja IV ligi w Żarach

415
fot. Andrzej Buczyński

PIŁKA NOŻNA | Żarski Promień po awansie zaczyna sezon w czwartej lidze. Pierwszy mecz zaplanowano na 7 sierpnia w Żarach. Kiedy będą następne? Poniżej terminarz rundy jesiennej.

ILANKA RZEPIN – CZARNI BROWAR WITNICA
2021-08-07 | 11:00 | MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP.
2021-08-07 | 17:00 | BOISKO – Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2021-08-07 | 17:00 | Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
PIAST INEX CZERWIEŃSK – MEPROZET STARE KUROWO
2021-08-07 | 17:00 | Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – POLONIA SŁUBICE
2021-08-07 | 17:00 | Sportowa 1 , 69-220 Ośno Lubuskie
ODRA NIETKÓW – PIAST IŁOWA
2021-08-07 | 18:00 | Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PROMIEŃ ŻARY – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2021-08-07 – 18:00 | KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
POGOŃ ŚWIEBODZIN – KORONA KOŻUCHÓW
2021-08-08 | 17:00 | gen. Sikorskiego 25, 66-200 Świebodzin
TS CELULOZA KOSTRZYN – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2021-08-08 | 18:00 | STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)

CZARNI BROWAR WITNICA – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2021-08-14 | 17:00 | Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW | PIAST INEX CZERWIEŃSK
2021-08-14 | 17:00 | Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – PROMIEŃ ŻARY
2021-08-14 | 17:00 | BOISKO – Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
MEPROZET STARE KUROWO – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2021-08-14 | 17:00 | Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – ODRA NIETKÓW
2021-08-14 | 17:00 | Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
PIAST IŁOWA – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2021-08-14 | 17:00 | Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POLONIA SŁUBICE – ILANKA RZEPIN
2021-08-14 | 17:00 | STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. – KORONA KOŻUCHÓW
2021-08-14 | 17:00 | Stadion Piłkarski (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2021-08-14 | 17:00 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
ILANKA RZEPIN – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2021-08-21 | 17:00 | MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)

KORONA KOŻUCHÓW – PIAST IŁOWA
2021-08-21 | 17:00 | Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – POLONIA SŁUBICE
2021-08-21 | 17:00 | Sulechowska 37, Zielona Góra
PIAST INEX CZERWIEŃSK – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2021-08-21 | 17:00 | Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POGOŃ ŚWIEBODZIN – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2021-08-21 | 17:00 | Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – MEPROZET STARE KUROWO
2021-08-21 | 17:00 | Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
ODRA NIETKÓW – CZARNI BROWAR WITNICA
2021-08-21 | 17:30 | Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PROMIEŃ ŻARY – STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP.
2021-08-21 | 18:00 | KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
TS CELULOZA KOSTRZYN – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2021-08-22 | 17:00 | STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)

CZARNI BROWAR WITNICA – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2021-08-28 | 17:00 | Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2021-08-28 | 17:00 | Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2021-08-28 | 17:00 | BOISKO – Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
MEPROZET STARE KUROWO – ILANKA RZEPIN
2021-08-28 | 17:00 | Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – KORONA KOŻUCHÓW
2021-08-28 | 17:00 | Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
POLONIA SŁUBICE – ODRA NIETKÓW
2021-08-28 | 17:00 | STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
PROMIEŃ ŻARY – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2021-08-28 | 17:00 | Zwycięzców 38, 68-200 Żary
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2021-08-28 | 17:00 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. – PIAST IŁOWA
2021-08-29 | 12:00 | Stadion Piłkarski (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)

PIAST INEX CZERWIEŃSK – STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP.
2021-09-04 | 16:00 | Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
ILANKA RZEPIN – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2021-09-04 | 17:00 | MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
KORONA KOŻUCHÓW – CZARNI BROWAR WITNICA
2021-09-04 | 17:00 | Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – MEPROZET STARE KUROWO
2021-09-04 | 17:00 | Stadion MOSiR (Zielona Góra, Sulechowska 37)
ODRA NIETKÓW – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2021-09-04 | 17:00 | Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2021-09-04 | 17:00 | Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ ŚWIEBODZIN – POLONIA SŁUBICE
2021-09-04 | 17:00 | Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2021-09-04 | 17:00 | Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – PROMIEŃ ŻARY
2021-09-05 | 17:00 | STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)

PIAST INEX CZERWIEŃSK – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2021-09-11 | 16:00 | Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
CZARNI BROWAR WITNICA – PIAST IŁOWA
2021-09-11 | 16:30 | Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2021-09-11 | 16:30 | Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
MEPROZET STARE KUROWO – ODRA NIETKÓW
2021-09-11 | 16:30 | Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
POLONIA SŁUBICE – KORONA KOŻUCHÓW
2021-09-11 | 16:30 | STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
PROMIEŃ ŻARY – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2021-09-11 | 16:30 | KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2021-09-11 | 16:30 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – ILANKA RZEPIN
2021-09-11 | 17:00 | BOISKO – Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2021-09-12 | 12:00 | Stadion Piłkarski (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)

ILANKA RZEPIN – PROMIEŃ ŻARY
2021-09-18 | 16:30 | MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
KORONA KOŻUCHÓW – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2021-09-18 | 16:30 | Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2021-09-18 | 16:30 | Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – CZARNI BROWAR WITNICA
2021-09-18 | 16:30 | Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
PIAST IŁOWA – POLONIA SŁUBICE
2021-09-18 | 16:30 | Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ ŚWIEBODZIN – MEPROZET STARE KUROWO
2021-09-18 | 16:30 | Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2021-09-18 | 16:30 | Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP.
2021-09-18 | 16:30 | STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
ODRA NIETKÓW – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2021-09-18 | 17:00 | Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)

DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2021-09-25 | 16:00 | Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
MEPROZET STARE KUROWO – KORONA KOŻUCHÓW
2021-09-25 | 16:00 | Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
PIAST INEX CZERWIEŃSK – ILANKA RZEPIN
2021-09-25 | 16:00 | Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
POLONIA SŁUBICE – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2021-09-25 | 16:00 | STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
PROMIEŃ ŻARY – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2021-09-25 | 16:00 | KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2021-09-25 | 16:00 | STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – PIAST IŁOWA
2021-09-25 | 16:00 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – ODRA NIETKÓW
2021-09-25 | 17:00 | BOISKO – Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. – CZARNI BROWAR WITNICA
2021-09-26 | 12:00 | Stadion Piłkarski (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1 )

CZARNI BROWAR WITNICA – POLONIA SŁUBICE
2021-10-02 | 16:00 | Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ILANKA RZEPIN – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2021-10-02 | 16:00 | MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
KORONA KOŻUCHÓW – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2021-10-02 | 16:00 | Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2021-10-02 | 16:00 | Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2021-10-02 | 16:00 | Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ODRA NIETKÓW – PROMIEŃ ŻARY
2021-10-02 | 16:00 | Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA – MEPROZET STARE KUROWO
2021-10-02 | 16:00 | Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ ŚWIEBODZIN – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2021-10-02 | 16:00 | Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP.
2021-10-02 | 16:00 | Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)

PIAST INEX CZERWIEŃSK – ODRA NIETKÓW
2021-10-09 | 15:00 | Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – PIAST IŁOWA
2021-10-09 | 15:30 | Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
MEPROZET STARE KUROWO – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2021-10-09 | 15:30 | Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
PROMIEŃ ŻARY – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2021-10-09 | 15:30 | KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – ILANKA RZEPIN
2021-10-09 | 15:30 | Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2021-10-09 | 15:30 | STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – CZARNI BROWAR WITNICA
2021-10-09 | 15:30 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – KORONA KOŻUCHÓW
2021-10-09 | 16:00 | BOISKO – Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. – POLONIA SŁUBICE
2021-10-10 | 12:00 | Stadion Piłkarski (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)

CZARNI BROWAR WITNICA – MEPROZET STARE KUROWO
2021-10-16 | 15:30 | Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
ILANKA RZEPIN – STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP.
2021-10-16 | 15:30 | MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
KORONA KOŻUCHÓW – PROMIEŃ ŻARY
2021-10-16 | 15:30 | Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2021-10-16 | 15:30 | Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2021-10-16 | 15:30 | Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
PIAST IŁOWA – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2021-10-16 | 15:30 | Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ ŚWIEBODZIN – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2021-10-16 | 15:30 | Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2021-10-16 | 15:30 | STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
ODRA NIETKÓW – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2021-10-16 | 16:00 | Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)

DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – CZARNI BROWAR WITNICA
2021-10-23 | 15:00 | Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2021-10-23 | 15:00 | BOISKO – Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
ILANKA RZEPIN – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2021-10-23 | 15:00 | MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
MEPROZET STARE KUROWO – POLONIA SŁUBICE
2021-10-23 | 15:00 | Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
PIAST INEX CZERWIEŃSK – KORONA KOŻUCHÓW
2021-10-23 | 15:00 | Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
PROMIEŃ ŻARY – PIAST IŁOWA
2021-10-23 | 15:00 | KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – ODRA NIETKÓW
2021-10-23 | 15:00 | Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2021-10-23 | 15:00 | STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2021-10-24 | 12:00 | Stadion Piłkarski (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)

CZARNI BROWAR WITNICA – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2021-10-30 | 15:00 | Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
KORONA KOŻUCHÓW – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2021-10-30 | 15:00 | Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP.
2021-10-30 | 15:00 – Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – PROMIEŃ ŻARY
2021-10-30 | 15:00 | Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ODRA NIETKÓW – ILANKA RZEPIN
2021-10-30 | 15:00 | Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2021-10-30 | 15:00 | Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ ŚWIEBODZIN – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2021-10-30 | 15:00 | Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2021-10-30 | 15:00 | STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – MEPROZET STARE KUROWO
2021-10-30 | 15:00 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)

DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2021-11-06 | 13:30 | Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – POLONIA SŁUBICE
2021-11-06 | 13:30 | BOISKO – Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
ILANKA RZEPIN – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2021-11-06 | 13:30 | MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – ODRA NIETKÓW
2021-11-06 | 13:30 | Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
PROMIEŃ ŻARY – CZARNI BROWAR WITNICA
2021-11-06 | 13:30 | KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – KORONA KOŻUCHÓW
2021-11-06 | 13:30 | Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – PIAST IŁOWA
2021-11-06 | 13:30 | STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)
PIAST INEX CZERWIEŃSK – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2021-11-06 | 14:00 | Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. – MEPROZET STARE KUROWO
2021-11-07 | 12:00 | Stadion Piłkarski (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1)

CZARNI BROWAR WITNICA – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2021-11-11 | 13:30 | Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
KORONA KOŻUCHÓW – ILANKA RZEPIN
2021-11-11 | 13:30 | Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
MEPROZET STARE KUROWO – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2021-11-11 | 13:30 | Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2021-11-11 | 13:30 | Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
ODRA NIETKÓW – STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP.
2021-11-11 | 13:30 | Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST IŁOWA – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2021-11-11 | 13:30 | Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ ŚWIEBODZIN – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2021-11-11 | 13:30 | Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE – PROMIEŃ ŻARY
2021-11-11 | 13:30 | STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2021-11-11 | 13:30 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)

GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – MEPROZET STARE KUROWO
2021-11-14 | 13:30 | BOISKO – Murzynowo (Murzynowo, Sportowa 7)
ILANKA RZEPIN – PIAST IŁOWA
2021-11-14 | 13:30 | MKS Ilanka Rzepin (Rzepin 60)
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – KORONA KOŻUCHÓW
2021-11-14 | 13:30 | Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
ODRA NIETKÓW – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2021-11-14 | 13:30 | Stadion Gminny (Nietków, Sportowa 1)
PIAST INEX CZERWIEŃSK – POLONIA SŁUBICE
2021-11-14 | 13:30 | Kwiatowa 8a, 66-016 Czerwieńsk
PROMIEŃ ŻARY – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2021-11-14 | 13:30 | KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38)
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2021-11-14 | 13:30 | Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1)
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2021-11-14 | 13:30 | Olimpijska 1, 66-400 Gorzów Wlkp
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – CZARNI BROWAR WITNICA
2021-11-14 | 13:30 | STADION MOSIR (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)

CZARNI BROWAR WITNICA – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2021-11-20 | 13:00 | Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1)
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2021-11-20 | 13:00 | Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1)
KORONA KOŻUCHÓW – ODRA NIETKÓW
2021-11-20 | 13:00 | Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24)
MEPROZET STARE KUROWO – PROMIEŃ ŻARY
2021-11-20 | 13:00 | Stadion Gminny (Stare Kurowo 49)
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – ILANKA RZEPIN
2021-11-20 | 13:00 | Stadion Miejski MKS Czarni Żagań (Żagań, Karpińskiego 4)
PIAST IŁOWA | KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2021-11-20 | 13:00 | Stadion Miejski (Iłowa, Piaskowa 1A)
POGOŃ ŚWIEBODZIN – STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP.
2021-11-20 | 13:00 | Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25)
POLONIA SŁUBICE – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2021-11-20 | 13:00 | STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1)
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2021-11-20 | 13:00 | Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2)

ATB