Sześć medali kickboxerów z klubu UKS Korio Żary

941
fot. nadesłane

SPORTY WALKI | Na ogólnopolskie zawody w Szczecinie Polish Fighter Champion Zgłosiła się 330 zawodników z 43 klubów z całej Polski.

Z klubu UKS Korio Żary wystartowało ośmioro zawodników. Turniej odbył się pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. W zawodach brali udział zawodnicy z Kickboxingu, Muay Thai, Taekwondo i Karate, a walki odbywały się na zasadach kickboxingu. Nasi zawodnicy zdobyli dwa złote medale, jeden srebrny i trzy brązowe.

Patrycja Płonka pewnie wygrywa swoje walki i zdobywa złoto. Martyna Czuchraj kończy swoją przeciwniczkę przed czasem i zdobywa drugie złoto. Patryk Słota daje dwie dobre walki w debiucie i zdobywa srebro. Filip Niebylski po trzech ciężkich walkach w debiucie zdobywa brąz. Konrad Lipiński po dobrych walkach także zdobywa brąz, a Kamil Dychała pewnie pokonuje aktualnego wicemistrza Polski K-1 3:0 i zdobywa brąz. Daniel Markiewicz i Emila Suchecka w debiucie dają dobre walki, ale przegrywają na punkty. Trenerem klubu UKS Korio jest Dariusz Dychała, a treningi odbywają się w na sali CFZ Żary ul. Częstochowskiej 15.

nadesłane