Zaproszenie do Żagania na II GALĘ EXTREME ENERGY TIME

3715
foto Adam Żyworonek

II GALA EXTREME ENERGY TIME odbędzie się 07 października 2017r. w Żaganiu. Sprzedaż biletów już ruszyła. Gala odbędzie się na zasadach K-1.

fot Adam Żyworonek

Organizatorzy proponują podobnie jak przy I Gali – walka bokserska otworzy wydarzenie. Jednym z zawodników boksu jest Marcin Kujda na swoim koncie ma około 37 stoczonych walk bokserskich (28-0-9).

Na II GALI EET będzie można zobaczyć zawodników z okolic Żagania jak i z całego kraju.

Nie zabraknie między innymi Krystiana Bajerskiego (zawodowe/pro-am 3-4 / 3-2). Związany z Klubem Malinowski Team. Krystian Bajerski to aktualny posiadacz pasa mistrzowskiego WFMCK1

Zdobył Vice-Mistrzostwo Europy juniorów Federacji WFMC,Brązowy Medalista Mistrzostw Świata juniorów Federacji WFMC,Brązowy Medalista Mistrzostw Polski Muay Thai juniorów Federacji IFMA,

foto Adam Żyworonek

Brązowy Medalista Mistrzostw Świata seniorów Federacji Shidokan formuła Thaiboxing 2015 roku.

Zdobywca Pasa Mistrza Polski Federacji WFMC proam. – 65 kg,

Kolejnym zawodnikiem z tego regionu będzie Krzysztof Podemski, walczy na zasadach K-1 ale również w MMA (K-1  5-4-0, MMA    2-0), walczy w wadze ciężkiej. Tytuły jakie posiada to między innymi: V-ce mistrz. św. MMA WFMC Junior, III miejsce mistrz. św. K-1 WFMC Junior, Vice Mistrz Polski seniorów Muay Thai Ifma.

Bartosz Świątek ( 8-2-0 ) Mistrz świata WFMC K-1 junior, Mistrz Polski  low-kick młodzieżowców

Nie zabraknie zawodników, którzy wystąpili na I Gali EET, wystąpią miedzy innymi:

Kacper Muszyński (9-1) to młody perspektywiczny zawodnik. Podczas I GALI EET gali wygrał z Alanem Kwiecińskim. Jego osiągniecia to między innymi:

I miejsce Puchar Polski K-1 junior młodszy, I miejsce Puchar Polski Low kick, I miejsce Puchar Świata K-1 junior młodszy, I miejsce Mistrzostwa Europy K-1 junior młodszy,I miejsce Mistrzostwa Polski Low kick, I miejsce Mistrzostwa Polski K-1 junior młodszy, I miejsce Mistrzostwa Polski full-contact junior młodszy, I miejsce Puchar Świata K-1 junior młodszy, Zawodowy Międzynarodowy Mistrz Polski WFMC K-1, Zawodowy Mistrz Polski WKSF, Mistrz Polski PZKB

foto Adma Żyworonek

Fabio Di Lalla Mimo młodego wieku, na swoim koncie posiada wiele osiągnięć. Podczas I GALI EET wygrał z białurusinem Artsem Busarau. Jest Mistrzem Polski Seniorów 2016, III Miejsce Mistrzostwa Polski Low-kick junior młodszy, I Miejsce Puchar Polski Junior młodszy,

III Miejsce Mistrzostwa Europy junior młodszy Low-kick,I miejsce Mistrzostwa Polski Low-kick junior młodszy, II miejsce Mistrzostwa Polski junior starszy.

Marcin Moskwa zawodnik z klubu FIGHT HOBBY Legnica. To wychowanek Pawła Biszczaka. Na Gali EET Marcin Moskwa „rozbił” Roberta Jesiołowskiego z Jeleniej Góry. w Legnicy wygrał przez TKO w 2 rundzie.

Grzegorz Lenart na I GALI EET walce wieczoru stanął do narożnika z doświadczonym Marcinem Bachórzem. W pojedynku nie zabrakło  czystej konfrontacji i mocnych ciosów. Sędziowie dali zwycięstwo Lenartowi. Z kim zawalczy Lenart na II Gali EET, już niedługo o tym  napiszemy.

Kolejne nazwiska będą sukcesywnie przedstawiane.

Na II Gali EET nie zabraknie emocji i mocnych wrażeń.

II GALA EET – Żagań 07 października br.  start godzina 19,00