Onlajnersi wygrywają z żarskim Sokołem, ale oni wygrywają wszystko [FOTO]

931

KOSZYKÓWKA | W rozegranym 11 grudnia w Żarach meczu 10. kolejki III ligi koszykówki mężczyzn, lider grupy B – Onlajnersi Kangoo Basket Gorzów – wygrywa bardzo wyrównane spotkanie z gospodarzami MKS Sokół Basket Żary.

Onlajnersi wpisali sobie do statystyk dziesiąte z kolei zwycięstwo w rozgrywkach ligowych. Nie przegrali jeszcze żadnego meczu. Byli więc niewątpliwie faworytem tego spotkania. Jednak Sokół tanio skóry nie sprzedał. W połowie meczu drużyna z Gorzowa prowadziła zaledwie pięcioma punktami. Identyczna różnica punktowa wyświetliła się na tablicy na zakończenie trzeciej kwarty. Jednak podopiecznym Radosława Barcza nie udało się dogonić rywala i zniwelować tej – wydawałoby się – minimalnej straty. Ostatecznie Sokół przegrywa na własnym parkiecie 54:62.