Skrzywdzę twoich rodziców jak nie pokarzesz mi…. Tak polował pedofil

3059

Takimi słowami groził 14-letniej dziewczynce zwyrodnialec, który nakłaniał dziecko do czynności seksualnych. Prokurator Rejonowy w Żarach skierował w piątek akt oskarżenia .

Do traumatycznych dla 14-letniej dziewczynki zdarzeń doszło w lutym tego roku. Mężczyzna w wieku 22 lat nawiązał kontakt z małoletnią na portalu społecznościowym. Poprzez groźby, że zrobi krzywdę jej rodzicom skłonił dziewczynkę do skorzystania ze „skypa”, po czym kazał jej pokazać nagie piersi. Dziecko w obawie o bezpieczeństwo mamy i taty zrobiło co zwyrodnialec kazał. Pedofil nagrał całą czynność. Dążył również usilnie do spotkania z 14-latką poprzez szantaż. Mówił, że rozpowszechni w sieci nagranie i zdjęcia z jej udziałem. Skłonił wystraszone dziecko do wykonania zdjęć swoich okolic intymnych oraz do wykonania  zwanych w języku prawniczym innych czynności seksualnych.

Jakby tego było mało zboczeniec posiadał w swoim telefonie komórkowym pliki video zawierające treści pornograficzne przedstawiające małoletniego w trakcie czynności seksualnej ze zwierzęciem.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Żarach zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy, który to środek został przedłużony na dalsze 3 miesiące.

MK