Seniorzy bawią się ponownie, a jak bawili się rok temu? (zdjęcia)

5183

Na zakończenie Tygodnia Seniora w Żarach, panie i panowie bawili się w piątek, 2 na sali ROD Związkowiec. Dzień wcześniej na terenie basenu przy Źródlanej seniorzy biesiadowali przy grillu. 

Czwartkowe popołudnie żarscy seniorzy spędzili na świeżym powietrzu. Pani Elżbieta Bącal , szefowa żarskiego PTTK oprowadziła uczestników spotkania po terenie basenu. Po krótkiej wycieczce i wspólnym zdjęciu seniorzy biesiadowali przy grillu .

Zwieńczeniem niezwykle aktywnego Tygodnia Seniora była zabawa zaplanowana na dzień następny. Pani Jagoda Szkopińska zorganizowała seniorom mnóstwo zabaw i konkursów. Był konkurs piosenki pt. „Śpiewać każdy może” , konkurs tańca w parach mieszanych, tańczyły także same kobiety w parze. Niestety konkurs na taniec pan z panem nie odbył się, nie  było po prostu chętnych tancerzy.

A tak seniorzy bawili się w ubiegłym roku na balu w restauracji Amber, obecnie Styl. Niestety nie wszyscy mogli obchodzić Tydzień Seniora w tym roku. Ciepło wspominamy Panią Henrykę Tybiszewską.

MK, foto. Gola Halina