Festyn z meczem, jakiego jeszcze nie było

2774
Zabawa zabawą, ale dla dziewczyn była to też pewna forma treningu przed zbliżającym się sezonem rozgrywek III ligi kobiet. fot. Andrzej Buczyński

ŻARY | Objazdowe kino plenerowe zawitało na Zatorze. Tam bez piłki nożnej nie mogło się obyć. Tym razem jednak nie były to ligowe rozgrywki Promienia, a coś zupełnie niespodziewanego.

Z trudnym przeciwnikiem spotkała się trzecioligowa kobieca drużyna Promienia. Rosłe chłopy z różną piłkarską przeszłością, amatorską i zawodową, oraz młode damy w bezpardonowej walce o każdy centymetr boiska. To oczywiście była tylko zabawa, która podobała się licznie zgromadzonej publiczności. Wynik spotkania to 10:8 dla panów. Nie był on jednak najważniejszy.
Po męskiej stronie boiska można było zobaczyć wiceburmistrzów Olafa Napiórkowskiego i Patryka Falińskiego. Grali radni miejscy – Łukasz Matyjasek, Grzegorz Chmielewski i Robert Dziadul. W składzie tej reprezentacji byli także: Jędrzej Pruski – szef kibiców Promienia, Andrzej Dudek oraz Sebastian Dudek. Dostępu do bramki bronił Marcin Hakman.

Andrzej Buczyński

Mecz niby nie na serio, ale sportowej rywalizacji nie brakowało. fot. Andrzej Buczyński

Zumba przed kinem – to dzieciakom się podoba. fot. Andrzej Buczyński