Zaginięcie 16-latki z Żary

1606

Policjanci z żarskiej komendy prowadzą poszukiwania 16-latki z Żar, która w dniu 20 maja 2019 r. wyszła z domu udając się do szkoły, do której nie dotarła.  Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

W dniu 20 maja 2019 r. przed godziną 8.00 wyszła z domu 16-letnia JOANNA KOWALCZUK mieszkanka Żar. Dziewczyna miała udać się do szkoły jednak tam nie dotarła. Od tego czasu  brak jest kontaktu z zaginioną i nie jest znane miejsce  jej pobytu. Dziewczyna   ma ok. 190 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy długie proste , koloru ciemny blond. Nosi okulary korekcyjne w bordowych oprawkach. Ubrana była prawdopodobnie w niebieskie jeansowe spodnie, na nogawkach przyszyte koraliki, kurtkę jasnoróżową typu ,,bomberka”, buty sportowe ,,Nike” koloru niebieskiego. Może mieć ze sobą plecak koloru czerwonego marki ,,Nike” . Na ręce plecione bransoletki.

Jeżeli ktoś widział zaginioną lub zna jej miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach  na numer  tel. : 068 476 33 11  lub  numer alarmowy  112.

źródło: KPP Żary