Wygrana pełna wrażeń! MasterChef Junior odwiedził szkołę w Żarach

845
fot. AHAVA PR

ŻARY | Wojciech Lewandowski ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Armii Krajowej w Żarach zwyciężył w youtuberskim konkursie ogrodniczym #ZDROWOROSNA zorganizowanym przez firmę W. Legutko. Chłopiec otrzymał atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz wygrał dla siebie i swoich szkolnych kolegów spotkanie ze zwycięzcą VI edycji programu MasterChef Junior – Pauliną Foremny!

Wojtek wziął udział w konkursie – nakręcił filmik o tematyce ogrodniczej i wygrał! Jego pomysłowość i zaangażowanie zostały docenione. W filmie zaprezentował jak wysiewa całe spektrum roślin. To wystarczyło by wygrać! Dzięki wygranej Wojtka, chłopiec oraz jego szkolni koledzy spotkali się z MasterChef Pauliną oraz niezastąpionym Wujkiem Ogórkiem, którzy wspólnie poprowadzili event. Do wspólnej zabawy dzieci poderwała część rozrywkowa. W trakcie wydarzenia nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatowi w postaci profesjonalnego zestawu Youtubera (w jego skład wchodzi profesjonalny sprzęt do kręcenia filmików, m.in. mikrofon na stojak, kamera, statyw stołowy, lampa pierścieniowa) i pakietu produktów W. Legutko.
W szkole w Żarach wystąpił Wujek Ogórek – wykonawca utworu „Zdroworosne”, patronującego akcji i konkursowi #ZDROWOROSNA. Wujek Ogórek posiada swój kanał na Youtubie poświęcony dzieciom (1,72 tys. subskrybentów). Jest to ciekawa postać lubiana przez najmłodszych, dlatego spotkanie z nim było wyjątkowym przeżyciem dla uczniów szkoły w Żarach. Mogli oni wspólnie w Wujkiem Ogórkiem zaśpiewać piosenkę promującą zdrowe odżywianie i zachęcającą do zastąpienia słodyczy warzywami. Ogromną radość sprawiła dzieciom możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z MasterChef Pauliną i Wujkiem Ogórkiem.

fot. AHAVA PR

źródło: AHAVA PR