Jeden z etapów w Zielonym Lesie

583

KOLARSTWO | 27 września podczas kolejnej edycji cyklu Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2020 na starcie żarskiego etapu zameldowało się 330 zawodników.

Rywalizacja przebiegała na dwóch dystansach – MINI (około 21 km) i MEGA (około 57 km).
Na krótszym dystansie tryumfował Bartomiej Koleśnik, a za nim na metę przyjechali Łukasz Dąbrowski i Piotr Kałuża.
Na dystansie MEGA pierwsze miejsce zajął Michał Glanz, drugie – Kacper Fiszer, a trzecie Dawid Romanowski. Ubiegłoroczny zwycięzca na najdłuższej trasie po Zielonym Lesie – Łukasz Pihulak – zajął tym razem piąte miejsce.
Wśród pań najszybciej na mecie stawiła się Barbara Borowiecka, która w klasyfikacji Open zajęła 26 pozycję.
Żarski etap był czwartym w tegorocznym cyklu. Zawodników czekają jeszcze trasy w Krośnie Odrzańskim, Chodzieży oraz w Wolszynie. ATB