Dwóch mistrzów z Żar

791
Bartosz Naranowicz i Bartosz Kula z ŻKSW. fot. nadesłane

SPORTY WALKI | W dniach 5-6 grudnia w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski Muaythai, w których udział wzięło dwóch reprezentantów Żarskiego Klubu Sportów Walki.

Po dwukrotnym przesuwaniu terminów z powodu stanu pandemii tym razem się udało. W tym najważniejszym wydarzeniu polskiego Muaythai w 2020 roku wzięło udział dwóch młodych reprezentantów Żarskiego Klubu Sportów Walki – Bartosz Kula oraz Bartosz Naranowicz.

Obaj byli bezkonkurencyjni pewnie wygrywając swoje kategorie i zdobywając złote medale w kategoriach – B. Kula – 42 kg, B. Naranowicz – 32 kg.

– Niezmiernie cieszy ten wynik choć nie ukrywam, że byli to pewni kandydaci do zwycięstw – mówi trener Dawid Polok. – Bartosz Kula to członek Reprezentacji Polski, uczestnik Młodzieżowych Mistrzostw Świata. W obecnych czasach bardzo ostrożnie podchodzimy do startów naszych podopiecznych więc w daleką podróż do Białegostoku wysłaliśmy tylko dwoje zawodników z licznej grupy zawodniczej ŻKSW. Czekamy na uspokojenie się sytuacji związanej z wirusem i bardzo mocno trenujemy do kolejnych z startów, które odbędą się jeszcze w grudniu. DP