Rusza IV liga piłki nożnej. Promień Żary pierwszy mecz zagra na wyjeździe

282
fot. Andrzej Buczyński

PIŁKA NOŻNA | W sobotę 12 marca, po zimowej przerwie, ruszają ponownie czwartoligowe rozgrywki piłki nożnej. Po 17. kolejkach rundy jesiennej Promień Żary zajmuje 5. miejsce w tabeli. Żaranie pierwszy mecz rozegrają w Sławie. Tydzień później, 19 marca, zagrają na własnym boisku.

TERMINARZ – IV LIGA

18. kolejka
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2022-03-12 14:00
CZARNI BROWAR WITNICA – ILANKA RZEPIN
2022-03-12 15:00
KORONA KOŻUCHÓW – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2022-03-12 15:00
MEPROZET STARE KUROWO – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2022-03-12 15:00
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2022-03-12 15:00
PIAST IŁOWA – ODRA NIETKÓW
2022-03-12 15:00
POLONIA SŁUBICE – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2022-03-12 15:00
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2022-03-12 15:00
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – PROMIEŃ ŻARY
2022-03-12 16:00

19. kolejka
ILANKA RZEPIN – POLONIA SŁUBICE
2022-03-19 15:00
KORONA KOŻUCHÓW – MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.
2022-03-19 15:00
ODRA NIETKÓW – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2022-03-19 15:00
POGOŃ ŚWIEBODZIN – PIAST IŁOWA
2022-03-19 15:00
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2022-03-19 15:00
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – MEPROZET STARE KUROWO
2022-03-19 15:00
PIAST INEX CZERWIEŃSK – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2022-03-19 15:30
PROMIEŃ ŻARY – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2022-03-19 15:30
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – CZARNI BROWAR WITNICA
2022-03-20 12:00

20. kolejka
CZARNI BROWAR WITNICA – ODRA NIETKÓW
2022-03-26 15:00
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2022-03-26 15:00
MEPROZET STARE KUROWO – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2022-03-26 15:00
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2022-03-26 15:00
PIAST IŁOWA – KORONA KOŻUCHÓW
2022-03-26 15:00
POLONIA SŁUBICE – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2022-03-26 15:00
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – ILANKA RZEPIN
2022-03-26 15:00
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2022-03-26 16:00
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. – PROMIEŃ ŻARY
2022-03-27 12:00

21. kolejka
KORONA KOŻUCHÓW – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2022-04-02 15:00
PIAST IŁOWA – MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.
2022-04-02 15:00
POGOŃ ŚWIEBODZIN – CZARNI BROWAR WITNICA
2022-04-02 15:00
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2022-04-02 15:00
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2022-04-02 15:00
ILANKA RZEPIN – MEPROZET STARE KUROWO
2022-04-02 16:00
ODRA NIETKÓW – POLONIA SŁUBICE
2022-04-02 16:00
PIAST INEX CZERWIEŃSK – PROMIEŃ ŻARY
2022-04-02 16:00
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2022-04-03 12:00

22. kolejka
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2022-04-09 15:00
MEPROZET STARE KUROWO – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2022-04-09 15:00
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – PIAST IŁOWA
2022-04-09 15:00
POLONIA SŁUBICE – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2022-04-09 15:00
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – ODRA NIETKÓW
2022-04-09 15:00
CZARNI BROWAR WITNICA – KORONA KOŻUCHÓW
2022-04-09 16:00
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – ILANKA RZEPIN
2022-04-09 16:00
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2022-04-09 16:00
PROMIEŃ ŻARY – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2022-04-09 16:00

23. kolejka
ILANKA RZEPIN – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2022-04-16 15:00
KORONA KOŻUCHÓW – POLONIA SŁUBICE
2022-04-16 15:00
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2022-04-16 15:00
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.
2022-04-16 15:00
ODRA NIETKÓW – MEPROZET STARE KUROWO
2022-04-16 15:00
PIAST IŁOWA – CZARNI BROWAR WITNICA
2022-04-16 15:00
POGOŃ ŚWIEBODZIN – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2022-04-16 15:00
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – PROMIEŃ ŻARY
2022-04-16 15:00
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2022-04-16 15:00

24. kolejka
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – ODRA NIETKÓW
2022-04-23 15:00
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2022-04-23 15:00
MEPROZET STARE KUROWO – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2022-04-23 15:00
POLONIA SŁUBICE – PIAST IŁOWA
2022-04-23 15:00
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – KORONA KOŻUCHÓW
2022-04-23 15:00
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2022-04-23 16:00
PIAST INEX CZERWIEŃSK – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2022-04-23 16:00
PROMIEŃ ŻARY – ILANKA RZEPIN
2022-04-23 16:00
CZARNI BROWAR WITNICA – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2022-04-23 17:00

25. kolejka
ILANKA RZEPIN – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2022-04-27 17:00
KORONA KOŻUCHÓW – MEPROZET STARE KUROWO
2022-04-27 17:00
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – PROMIEŃ ŻARY
2022-04-27 17:00
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – POLONIA SŁUBICE
2022-04-27 17:00
ODRA NIETKÓW – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2022-04-27 17:00
PIAST IŁOWA – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2022-04-27 17:00
POGOŃ ŚWIEBODZIN – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2022-04-27 17:00
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2022-04-27 17:00
CZARNI BROWAR WITNICA – MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.
2022-04-27 17:30

26. kolejka
PIAST INEX CZERWIEŃSK – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2022-04-30 14:00
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – KORONA KOŻUCHÓW
2022-04-30 15:00
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2022-04-30 15:00
MEPROZET STARE KUROWO – PIAST IŁOWA
2022-04-30 15:00
POLONIA SŁUBICE – CZARNI BROWAR WITNICA
2022-04-30 15:00
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.
2022-04-30 15:00
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2022-04-30 15:00
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – ILANKA RZEPIN
2022-04-30 16:00
PROMIEŃ ŻARY – ODRA NIETKÓW
2022-04-30 17:00

27. kolejka
CZARNI BROWAR WITNICA – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2022-05-03 15:00
ILANKA RZEPIN – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2022-05-03 15:00
KORONA KOŻUCHÓW – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2022-05-03 15:00
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2022-05-03 15:00
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – MEPROZET STARE KUROWO
2022-05-03 15:00
ODRA NIETKÓW – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2022-05-03 15:00
PIAST IŁOWA – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2022-05-03 15:00
POGOŃ ŚWIEBODZIN – PROMIEŃ ŻARY
2022-05-03 15:00
POLONIA SŁUBICE – MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.
2022-05-03 15:00

28. kolejka
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2022-05-07 15:00
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – PIAST IŁOWA
2022-05-07 15:00
MEPROZET STARE KUROWO – CZARNI BROWAR WITNICA
2022-05-07 15:00
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2022-05-07 15:00
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – POLONIA SŁUBICE
2022-05-07 15:00
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – ODRA NIETKÓW
2022-05-07 16:00
PIAST INEX CZERWIEŃSK – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2022-05-07 17:00
PROMIEŃ ŻARY – KORONA KOŻUCHÓW
2022-05-07 17:00
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. – ILANKA RZEPIN
2022-05-08 12:00

29. kolejka
KORONA KOŻUCHÓW – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2022-05-14 15:00
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2022-05-14 15:00
PIAST IŁOWA – PROMIEŃ ŻARY
2022-05-14 15:00
POGOŃ ŚWIEBODZIN – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2022-05-14 15:00
POLONIA SŁUBICE – MEPROZET STARE KUROWO
2022-05-14 15:00
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.
2022-05-14 15:00
CZARNI BROWAR WITNICA – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2022-05-14 17:00
ODRA NIETKÓW – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2022-05-14 17:00
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – ILANKA RZEPIN
2022-05-15 12:00

30. kolejka
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – POLONIA SŁUBICE
2022-05-21 15:00
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – CZARNI BROWAR WITNICA
2022-05-21 15:00
MEPROZET STARE KUROWO – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2022-05-21 15:00
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2022-05-21 15:00
ILANKA RZEPIN – ODRA NIETKÓW
2022-05-21 17:00
PIAST INEX CZERWIEŃSK – PIAST IŁOWA
2022-05-21 17:00
PROMIEŃ ŻARY – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2022-05-21 17:00
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – KORONA KOŻUCHÓW
2022-05-21 17:00
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2022-05-22 12:00

31. kolejka
KORONA KOŻUCHÓW – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2022-05-28 15:00
MEPROZET STARE KUROWO – MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.
2022-05-28 15:00
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2022-05-28 15:00
PIAST IŁOWA – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2022-05-28 15:00
POGOŃ ŚWIEBODZIN – ILANKA RZEPIN
2022-05-28 15:00
POLONIA SŁUBICE – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2022-05-28 15:00
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2022-05-28 15:00
CZARNI BROWAR WITNICA – PROMIEŃ ŻARY
2022-05-28 17:00
ODRA NIETKÓW – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2022-05-28 17:00

32. kolejka
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – MEPROZET STARE KUROWO
2022-06-04 15:00
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2022-06-04 15:00
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – PIAST IŁOWA
2022-06-04 15:00
ILANKA RZEPIN – KORONA KOŻUCHÓW
2022-06-04 17:00
PIAST INEX CZERWIEŃSK – CZARNI BROWAR WITNICA
2022-06-04 17:00
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2022-06-04 17:00
PROMIEŃ ŻARY – POLONIA SŁUBICE
2022-06-04 17:30
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2022-06-05 12:00
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. – ODRA NIETKÓW
2022-06-05 12:00

33. kolejka
CZARNI BROWAR WITNICA – TS CELULOZA KOSTRZYN n/o
2022-06-11 15:00
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP.
2022-06-11 15:00
KORONA KOŻUCHÓW – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2022-06-11 15:00
MEPROZET STARE KUROWO – GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO
2022-06-11 15:00
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 – SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE
2022-06-11 15:00
PIAST IŁOWA – ILANKA RZEPIN
2022-06-11 15:00
POGOŃ ŚWIEBODZIN – ODRA NIETKÓW
2022-06-11 15:00
POLONIA SŁUBICE – PIAST INEX CZERWIEŃSK
2022-06-11 15:00
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – PROMIEŃ ŻARY
2022-06-11 15:00

34. kolejka
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW
2022-06-16 16:00
ILANKA RZEPIN – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2022-06-16 16:00
KS LECHIA II ZIELONA GÓRA – PIAST IŁOWA
2022-06-16 16:00
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2022-06-16 16:00
PIAST INEX CZERWIEŃSK – ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK
2022-06-16 16:00
PROMIEŃ ŻARY – MEPROZET STARE KUROWO
2022-06-16 16:00
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – CZARNI BROWAR WITNICA
2022-06-16 16:00
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o – POLONIA SŁUBICE
2022-06-16 16:00

ATB