Żarscy koszykarze wygrywają kolejny mecz drugoligowy

781

KOSZYKÓWKA | 13 lutego drugoligowi koszykarze BC Swiss Krono Żary rozegrali na własnym parkiecie mecz 20. kolejki rundy zasadniczej w grupie D.

Relacja w materiale filmowym:

Pierwsza kwarta zakończyła się rezultatem dość wyrównanym 23:20, jednak później, z każdą kolejną minutą, rosła przewaga gospodarzy. W połowie spotkania podopieczni Łukasza Rubczyńskiego wypracowali ogromną już przewagę nad rywalem z Jeleniej Góry – 59:30. Ostatecznie BC Swiss Krono Żary pokonuje reprezentację KS Sudety Jelenia Góra. Gospodarze zdobyli w całym meczu 93 punkty, natomiast goście – 61. Obie drużyny spotkały się na parkiecie już wcześniej, 7 listopada w Jeleniej Górze. Tamto spotkanie również należało do żaran i zakończyło się podobnym rezultatem 61:89. Tak więc, jeleniogórzanom rewanż się nie udał.