Żarska Liga Futsalu tuż przed finałem [WYNIKI + FOTO]

665
fot. Andrzej Buczyński

FUTSAL | W sobotę i niedzielę, 12-13 lutego, rozegrano ostatnie mecze grupowe drugiej rundy rozgrywek Żarskiej Ligi Futsalu. Finałowe mecze zaplanowano na ostatni weekend lutego.

Poniżej wyniki spotkań drugiej rundy w ramach „Pucharu UEFA” i „Ligi Mistrzów”.

WYNIKI 1. kolejki PU i LM

PUCHAR UEFA
Formozianka 4:2 MMAlu
FC Drewniaki 1:5 Strzelę Ci bramę
Atrax 2:8 Magicy
Zorza Kadłubia 10:1 ZZO Marszów

LIGA MISTRZÓW
Crips 1:7 ZBW Bryczkowski
Bez kitu 0:11 JAR-BUD
Saint Gobain 1:2 Inox-Technik Professional Welding
Unia II Kunice 4:7 Elektros Małomice

WYNIKI 2. kolejki PU i LM

PUCHAR UEFA
FC Drewniaki 5:0 MMAlu (walkower)
Strzelę Ci bramę 10:4 Formozianka
Magicy 7:1 ZZO Marszów
Atrax 7:4 Zorza Kadłubia

LIGA MISTRZÓW
Crips 10:7 Unia II Kunice
Bez kitu 0:5 Saint Gobain
ZBW Bryczkowski 6:2 Elektros Małomice
JAR-BUD 1:1 Inox-Technik Professional Welding

WYNIKI 3. kolejki PU i LM

PUCHAR UEFA
MMAlu 4:10 Strzelę Ci bramę
Formozianka 6:4 FC Drewniaki
Zorza Kadłubia 0:11 Magicy
Atrax 8:0 ZZO Marszów

LIGA MISTRZÓW
Inox-Technik Professional Welding 5:0 Bez kitu (walkower)
Unia II Kunice 1:7 ZBW Bryczkowski
Crips 9:3 Elektros Małomice
Saint Gobain 4:16 JAR-BUD

Wyniki 4. kolejki LM i PU

PUCHAR UEFA
MMAlu 5:7 Atrax
Magicy 10:2 Formozianka
Zorza Kadłubia 0:13 FC Drewniaki
ZZO Marszów 4:18 Strzelę Ci bramę

LIGA MISTRZÓW
Unia II Kunice 1:8 JAR-BUD
Saint Gobain 2:10 ZBW Bryczkowski
Bez kitu 3:14 Elektros Małomice
Inox-Technik Professional Welding 4:5 Crips

Wyniki 5. kolejki LM i PU

PUCHAR UEFA
ZZO Marszów 0:8 FC Drewniaki
Zorza Kadłubia 1:17 Strzelę Ci bramę
MMAlu 3:2 Magicy
Atrax 4:4 Formozianka

LIGA MISTRZÓW
JAR-BUD 8:5 ZBW Bryczkowski
Elektros Małomice 3:10 Inox-Technik Professional Welding
Unia II Kunice 1:4 Saint Gobain
Crips 21:1 Bez kitu

Wyniki 6. kolejki LM i PU

PUCHAR UEFA
Magicy 3:4 FC Drewniaki
ZZO Marszów 1:11 MMAlu
Zorza Kadłubia 3:11 Formozianka
Atrax 3:9 Strzelę Ci bramę

LIGA MISTRZÓW
Inox-Technik Professional Welding 5:0 Unia II Kunice (walkower)
Saint Gobain 8:4 Elektros Małomice
JAR-BUD 7:5 Crips
Bez kitu 0:5 ZBW Bryczkowski (walkower)

Wyniki 7. kolejki LM i PU

PUCHAR UEFA
ZZO Marszów 1:17 Formozianka
MMAlu 12:2 Zorza Kadłubia
FC Drewniaki 9:3 Atrax
Magicy 5:6 Strzelę Ci bramę

LIGA MISTRZÓW
Elektros Małomice 0:5 JAR-BUD
Inox-Technik Professional Welding 2:10 ZBW Bryczkowski
Unia II Kunice 5:0 Bez kitu
Crips 4:2 Saint Gobain

FOTO – 7. kolejka PU i LM

ATB