Piłkarski weekend, czyli gdzie się można wybrać na meczyk

174
fot. Andrzej Buczyński

PIŁKA NOŻNA | Plan rozgrywek ligowych na okolicznych boiskach w dniach 9-10 października 2021.

IV liga – 10. kolejka

PROMIEŃ ŻARY – POGOŃ ŚWIEBODZIN
2021-10-09 13:00
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW – PIAST IŁOWA
2021-10-09 15:00
PIAST INEX CZERWIEŃSK – ODRA NIETKÓW
2021-10-09 15:00
MEPROZET STARE KUROWO – MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957
2021-10-09 15:30
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE – ILANKA RZEPIN
2021-10-09 15:30
TS CELULOZA KOSTRZYN – KS LECHIA II ZIELONA GÓRA
2021-10-09 15:30
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK – CZARNI BROWAR WITNICA
2021-10-09 15:30
GOLD-LAS BUDOWLANI MURZYNOWO – KORONA KOŻUCHÓW
2021-10-09 16:00
MAGNOLIA PARK STILON GORZÓW WLKP. – POLONIA SŁUBICE
2021-10-10 12:00

Okręgówka – 9. kolejka

CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA – DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2021-10-09 14:00
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ – START ZIEL-BRUK PŁOTY
2021-10-09 15:30
POGOŃ I PRZYBORÓW – BUDOWLANI LUBSKO
2021-10-09 15:30
SPROTAVIA SZPROTAWA – UNIA KUNICE I ŻARY
2021-10-09 15:30
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE – ODRA BYTOM ODRZAŃSKI
2021-10-09 15:30
ZORZA OCHLA – ŁKS ŁĘKNICA
2021-10-09 15:30
BŁĘKITNI OŁOBOK – DOZAMET NOWA SÓL
2021-10-10 15:00
LZS KADO GÓRZYN – POGOŃ WSCHOWA
2021-10-10 15:30

Klasa A grupa 4 – 8. kolejka

DELTA SIENIAWA ŻARSKA – CZARNI PRZYBYMIERZ
2021-10-09 15:30
GRANICA ŻARKI WIELKIE – KWISA TRZEBÓW
2021-10-09 15:30
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI – CZARNI JELENIN
2021-10-09 15:30
PŁOMIEŃ CZERNA – ISKRA MAŁOMICE
2021-10-09 15:30
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE – LZS KS TOMASZOWO
2021-10-10 14:30
STAL JASIEŃ – SPARTA GRABIK
2021-10-10 15:30

Żary Klasa B – 7. kolejka

PIAST LUBANICE – ZIELONI DROŻKÓW
2021-10-10 12:00
TUPLICZANKA TUPLICE – UNIA II KUNICE ŻARY
2021-10-10 12:00
NYSA TRZEBIEL – NYSA PRZEWÓZ
2021-10-10 13:00
FAX BIENIÓW – WKS ŁAZ
2021-10-10 15:00
ISKRA JABŁONIEC – DELTA II SIENIAWA ŻARSKA
2021-10-10 15:00

Przy okazji kibicom koszykówki przypominamy, że w sobotę drugoligowy BC Swiss Krono Żary gra o godz. 18.00 u siebie, czyli w hali przy ul. Okrzei w Żarach.

ATB