Unia Kunice Żary wraca do gry. Terminarz okręgówki

417
fot. Andrzej Buczyński

PIŁKA NOŻNA | W sobotę, 19 marca, rozegrane zostaną pierwsze mecze wiosennej rundy rewanżowej zielonogórskiej klasy okręgowej.

Unia Kunice Żary po rozegraniu 15. kolejek w tym sezonie zajmuje 5. miejsce w tabeli na 16 zespołów. W sobotę Unię czeka wyjazd do Bytomia Odrzańskiego i starcie z mocnym liderem okręgówki. Tamtejsza Odra ma dotychczas na koncie 13 zwycięstw, 1 remis i tylko jedną porażkę. Tydzień później, 26 marca, Unia wystąpi przed własną publicznością.

źródło LZPN

TERMINARZ – ZIELONOGÓRSKA KLASA OKRĘGOWA

16. kolejka
BUDOWLANI LUBSKO – DOZAMET NOWA SÓL
2022-03-19 14:00
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA – SPROTAVIA SZPROTAWA
2022-03-19 15:00
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ – ZORZA OCHLA
2022-03-19 16:00
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI – UNIA KUNICE I ŻARY
2022-03-19 16:00
POGOŃ WSCHOWA – START ZIEL-BRUK PŁOTY
2022-03-19 16:00
POGOŃ I PRZYBORÓW – LZS KADO GÓRZYN
2022-03-19 16:00
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE – ŁKS ŁĘKNICA
2022-03-20 15:00
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE – BŁĘKITNI OŁOBOK
2022-03-20 16:00

17. kolejka
BUDOWLANI LUBSKO – LZS KADO GÓRZYN
2022-03-26 14:00
DOZAMET NOWA SÓL – ODRA BYTOM ODRZAŃSKI
2022-03-26 16:00
ŁKS ŁĘKNICA – START ZIEL-BRUK PŁOTY
2022-03-26 16:00
SPROTAVIA SZPROTAWA – TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE
2022-03-26 16:00
UNIA KUNICE I ŻARY – DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2022-03-26 16:00
ZORZA OCHLA – CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA
2022-03-26 16:00
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ – POGOŃ WSCHOWA
2022-03-26 17:00
BŁĘKITNI OŁOBOK – POGOŃ I PRZYBORÓW
2022-03-27 14:00

18. kolejka
BUDOWLANI LUBSKO – BŁĘKITNI OŁOBOK
2022-04-02 14:00
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA – MOCZYNIANKA ŻAGAŃ
2022-04-02 16:00
POGOŃ WSCHOWA – ŁKS ŁĘKNICA
2022-04-02 16:00
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI – LZS KADO GÓRZYN
2022-04-02 17:00
POGOŃ I PRZYBORÓW – SPROTAVIA SZPROTAWA
2022-04-02 17:00
START ZIEL-BRUK PŁOTY – UNIA KUNICE I ŻARY
2022-04-02 17:00
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE – ZORZA OCHLA
2022-04-02 17:00
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE – DOZAMET NOWA SÓL
2022-04-03 16:00

19. kolejka
BUDOWLANI LUBSKO – SPROTAVIA SZPROTAWA
2022-04-09 15:00
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA – POGOŃ WSCHOWA
2022-04-09 16:00
DOZAMET NOWA SÓL – START ZIEL-BRUK PŁOTY
2022-04-09 17:00
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ – TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE
2022-04-09 17:00
UNIA KUNICE I ŻARY – ŁKS ŁĘKNICA
2022-04-09 17:00
ZORZA OCHLA – POGOŃ I PRZYBORÓW
2022-04-09 17:00
BŁĘKITNI OŁOBOK – ODRA BYTOM ODRZAŃSKI
2022-04-10 14:00
LZS KADO GÓRZYN – DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2022-04-10 14:30

20. kolejka
BUDOWLANI LUBSKO – ZORZA OCHLA
2022-04-16 14:00
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE – BŁĘKITNI OŁOBOK
2022-04-16 16:00
ŁKS ŁĘKNICA – DOZAMET NOWA SÓL
2022-04-16 16:00
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI – SPROTAVIA SZPROTAWA
2022-04-16 16:00
POGOŃ WSCHOWA – UNIA KUNICE I ŻARY
2022-04-16 16:00
POGOŃ I PRZYBORÓW – MOCZYNIANKA ŻAGAŃ
2022-04-16 16:00
START ZIEL-BRUK PŁOTY – LZS KADO GÓRZYN
2022-04-16 16:00
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE – CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA
2022-04-16 16:00

21. kolejka
BUDOWLANI LUBSKO – MOCZYNIANKA ŻAGAŃ
2022-04-23 14:00
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA – POGOŃ I PRZYBORÓW
2022-04-23 16:00
DOZAMET NOWA SÓL – UNIA KUNICE I ŻARY
2022-04-23 17:00
SPROTAVIA SZPROTAWA – DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2022-04-23 17:00
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE – POGOŃ WSCHOWA
2022-04-23 17:00
ZORZA OCHLA – ODRA BYTOM ODRZAŃSKI
2022-04-23 17:00
BŁĘKITNI OŁOBOK – START ZIEL-BRUK PŁOTY
2022-04-24 14:00
LZS KADO GÓRZYN – ŁKS ŁĘKNICA
2022-04-24 14:30

22. kolejka
BUDOWLANI LUBSKO – CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA
2022-04-30 15:00
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI – MOCZYNIANKA ŻAGAŃ
2022-04-30 16:00
POGOŃ WSCHOWA – DOZAMET NOWA SÓL
2022-04-30 16:00
POGOŃ I PRZYBORÓW – TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE
2022-04-30 16:00
START ZIEL-BRUK PŁOTY – SPROTAVIA SZPROTAWA
2022-04-30 16:00
UNIA KUNICE I ŻARY – LZS KADO GÓRZYN
2022-04-30 16:00
ŁKS ŁĘKNICA – BŁĘKITNI OŁOBOK
2022-04-30 17:00
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE – ZORZA OCHLA
2022-05-01 16:00

23. kolejka
BŁĘKITNI OŁOBOK – UNIA KUNICE I ŻARY
2022-05-03 18:00
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA – ODRA BYTOM ODRZAŃSKI
2022-05-03 18:00
LZS KADO GÓRZYN – DOZAMET NOWA SÓL
2022-05-03 18:00
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ – DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2022-05-03 18:00
POGOŃ I PRZYBORÓW – POGOŃ WSCHOWA
2022-05-03 18:00
SPROTAVIA SZPROTAWA – ŁKS ŁĘKNICA
2022-05-03 18:00
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE – BUDOWLANI LUBSKO
2022-05-03 18:00
ZORZA OCHLA – START ZIEL-BRUK PŁOTY
2022-05-03 18:00

24. kolejka
BUDOWLANI LUBSKO – POGOŃ I PRZYBORÓW
2022-05-07 14:00
POGOŃ WSCHOWA – LZS KADO GÓRZYN
2022-05-07 16:00
ŁKS ŁĘKNICA – ZORZA OCHLA
2022-05-07 17:00
DOZAMET NOWA SÓL – BŁĘKITNI OŁOBOK
2022-05-07 18:00
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI – TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE
2022-05-07 18:00
START ZIEL-BRUK PŁOTY – MOCZYNIANKA ŻAGAŃ
2022-05-07 18:00
UNIA KUNICE I ŻARY – SPROTAVIA SZPROTAWA
2022-05-07 18:00
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE – CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA
2022-05-08 17:00

25. kolejka
BUDOWLANI LUBSKO – POGOŃ WSCHOWA
2022-05-14 15:00
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ – ŁKS ŁĘKNICA
2022-05-14 17:00
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA – START ZIEL-BRUK PŁOTY
2022-05-14 18:00
POGOŃ I PRZYBORÓW – ODRA BYTOM ODRZAŃSKI
2022-05-14 18:00
SPROTAVIA SZPROTAWA – DOZAMET NOWA SÓL
2022-05-14 18:00
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE – DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2022-05-14 18:00
ZORZA OCHLA – UNIA KUNICE I ŻARY
2022-05-14 18:00
BŁĘKITNI OŁOBOK – LZS KADO GÓRZYN
2022-05-15 16:00

26. kolejka
POGOŃ WSCHOWA – BŁĘKITNI OŁOBOK
2022-05-21 16:00
ŁKS ŁĘKNICA – CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA
2022-05-21 17:00
DOZAMET NOWA SÓL – ZORZA OCHLA
2022-05-21 18:00
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI – BUDOWLANI LUBSKO
2022-05-21 18:00
START ZIEL-BRUK PŁOTY – TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE
2022-05-21 18:00
UNIA KUNICE I ŻARY – MOCZYNIANKA ŻAGAŃ
2022-05-21 18:00
LZS KADO GÓRZYN – SPROTAVIA SZPROTAWA
2022-05-22 15:00
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE – POGOŃ I PRZYBORÓW
2022-05-22 17:00

27. kolejka
BUDOWLANI LUBSKO – DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2022-05-28 15:00
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ – DOZAMET NOWA SÓL
2022-05-28 17:00
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA – UNIA KUNICE I ŻARY
2022-05-28 18:00
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI – POGOŃ WSCHOWA
2022-05-28 18:00
POGOŃ I PRZYBORÓW – START ZIEL-BRUK PŁOTY
2022-05-28 18:00
SPROTAVIA SZPROTAWA – BŁĘKITNI OŁOBOK
2022-05-28 18:00
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE – ŁKS ŁĘKNICA
2022-05-28 18:00
ZORZA OCHLA – LZS KADO GÓRZYN
2022-05-28 18:00

28. kolejka
POGOŃ WSCHOWA – SPROTAVIA SZPROTAWA
2022-06-04 16:00
ŁKS ŁĘKNICA – POGOŃ I PRZYBORÓW
2022-06-04 17:00
DOZAMET NOWA SÓL – CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA
2022-06-04 18:00
START ZIEL-BRUK PŁOTY – BUDOWLANI LUBSKO
2022-06-04 18:00
UNIA KUNICE I ŻARY – TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE
2022-06-04 18:00
LZS KADO GÓRZYN – MOCZYNIANKA ŻAGAŃ
2022-06-05 15:00
BŁĘKITNI OŁOBOK – ZORZA OCHLA
2022-06-05 17:00
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE – ODRA BYTOM ODRZAŃSKI
2022-06-05 17:00

29. kolejka
BUDOWLANI LUBSKO – ŁKS ŁĘKNICA
2022-06-11 18:00
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA – LZS KADO GÓRZYN
2022-06-11 18:00
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE – POGOŃ WSCHOWA
2022-06-11 18:00
MOCZYNIANKA ŻAGAŃ – BŁĘKITNI OŁOBOK
2022-06-11 18:00
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI – START ZIEL-BRUK PŁOTY
2022-06-11 18:00
POGOŃ I PRZYBORÓW – UNIA KUNICE I ŻARY
2022-06-11 18:00
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE – DOZAMET NOWA SÓL
2022-06-11 18:00
ZORZA OCHLA – SPROTAVIA SZPROTAWA
2022-06-11 18:00

30. kolejka
BŁĘKITNI OŁOBOK – CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA
2022-06-18 18:00
DOZAMET NOWA SÓL – POGOŃ I PRZYBORÓW
2022-06-18 18:00
LZS KADO GÓRZYN – TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE
2022-06-18 18:00
ŁKS ŁĘKNICA – ODRA BYTOM ODRZAŃSKI
2022-06-18 18:00
POGOŃ WSCHOWA – ZORZA OCHLA
2022-06-18 18:00
SPROTAVIA SZPROTAWA – MOCZYNIANKA ŻAGAŃ
2022-06-18 18:00
START ZIEL-BRUK PŁOTY – DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE
2022-06-18 18:00
UNIA KUNICE I ŻARY – BUDOWLANI LUBSKO
2022-06-18 18:00

ATB