Lidl ponownie otwarty

4931

Kwiaty, balony i kawa na powitanie. Na otwarcie sklepu sieci LIDL w Żarach, który po modernizacji przeszedł metamorfozę, licznie stawili się mieszkańcy.

 

Pomimo ciemności i zimna, sporo przed godziną 7 rano, przed sklepem zgromadził się tłum ludzi, oczekujących na otwarcie. Wstęgę uroczyście przecięła pani Halina, która przyszła na poranne zakupy. Przy wejściu panie otrzymywały róże a panowie balony. Na wszystkich czekała kawa serwowana przez baristów.

Klienci, którzy czekali na otwarcie nie zawiedli się. Od otwarcia aż do soboty 8 grudnia wiele artykułów objętych jest specjalnymi promocjami cenowymi.

W nowym sklepie klienci mogą znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in.: „Chrupiące z Pieca”– pyszne, aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”. Firma Lidl od lat współpracuje z polskimi producentami, proponując konsumentom produkty pochodzące zarówno od branżowych liderów jak i mniejszych, lokalnych dostawców. W asortymencie sklepu znajduje się już ponad 50 produktów marek własnych oznaczonych godłem „Teraz Polska”.

W sklepie Lidl w Żarach znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. Klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Nowy sklep ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1300 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych ok. 30 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:00 – 21:00, w piątek i w sobotę od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe w godzinach od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 120 miejsc parkingowych. W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, energooszczędne oświetlenie LED. Mają one za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej obiektu, uczynienie placówki obiektem energooszczędnym, co w konsekwencji przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.
– W myśl hasła „Więcej na radość z życia” produkty oferujemy w atrakcyjnych, niskich cenach, podkreślając tym samym, jak pełniej cieszyć się życiem każdego dnia dzięki oszczędności czasu oraz pieniędzy. Kupujący zawsze mogą znaleźć w sklepach Lidl różnorodne artykuły i promocje. Zapraszamy wszystkich klientów do korzystania z naszej oferty w nowo otwartej placówce w Żarach – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.

PAS

fot. Andrzej Buczyński