Nowy komendant

3309

Na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Szprotawie został powołany asp. sztab. Zbigniew Krzyszczyk.
Podczas uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Żaganiu, insp. Artur Kamiński wręczył asp. sztab. Zbigniewowi Krzyszczykowi rozkaz o powołaniu go na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Szprotawie.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, którzy złożyli gratulacje i życzenia nowemu komendantowi.

Asp. sztab. Zbigniew Krzyszczyk jest policjantem z prawie 20-letnim stażem służby, który rozpoczynał swoją karierę i zdobywał doświadczenie zawodowe właśnie w Szprotawie. Stąd doskonale zna problemy szprotawskiego regionu. i

W opinii szefów żagańskiej Policji, asp. sztab. Zbigniew Krzyszczyk do tej pory dał się poznać jako świetny fachowiec. Posiada też predyspozycje do kierowania zespołem ludzi, co udowodnił na stanowisku kierownika komórki zajmującej się Walką z Przestępczością Gospodarczą KPP w Żaganiu. Jest policjantem niezwykle sumiennym i oddanym służbie, potrafiącym nie tylko umiejętnie zarządzać zespołem ludzi, ale też modelowo współpracować z innymi jednostkami i instytucjami.

PaS