Kradł paliwo ze zbiorników w firmie transportowej

1377

Kierownik dzielnicowych z Komisariatu Policji w Iłowej zatrzymał mężczyznę podejrzewanego o włamanie do zbiorników z paliwem. Łącznie złodziej ukradł 150 litrów paliwa. Policjanci w kilkanaście godzin od zgłoszenia odzyskali częściowo skradzione mienie.

W poniedziałek 27 lipca br  w godzinach porannych, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Iłowej został powiadomiony przez właściciela firmy transportowej o włamaniu do zbiorników  gdzie znajdowało się paliwo do maszyn i pojazdów. Złodziej włamał się do zbiorników zrywając kłódki zabezpieczające wlewy. Udało mu się ukraść ok. 150 litrów paliwa.

Jeszcze tego samego dnia kierownik dzielnicowych z Komisariatu Policji w Iłowej ustalił podejrzanego. Wraz z policjantem służby kryminalnej zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o  włamania. W czasie przeszukania miejsca zamieszkania podejrzanego policjanci znaleźli część skradzionego paliwa. 32-letni mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

MK