Uczył dzieci pływania. Teraz potrzebuje pomocy

2359
fot. nadesłane

GMINA ŻARY | Zbiórka na leczenie chorego na raka instruktora i ratownika WOPR Artura Marczaka.

Fundacja Pięknolesie z Sieniawy Żarskiej nie raz już organizowała zajęcia powszechnej nauki pływania dla dzieci. Kurs kończył się zawodami. Były nagrody, radość, uśmiechy i przede wszystkim ta bardzo ważna umiejętność, jaką jest pływanie. Dzieciaki szkolone były przez instruktora Artura Marczaka. Niestety, zmaga się on dziś z ciężką chorobą.

Fundacja Pięknolesie ogłosiła zbiórkę na leczenie instruktora. Można ją znaleźć na stronie ZRZUTKA.PL. Każdy może wesprzeć tę charytatywną akcję dowolną kwotą.

fot. nadesłane

– Artur choruje bardzo poważnie od kilku miesięcy, ma nowotwór – w listopadzie przeszedł dwie operacje, ale niestety czeka go dalsze długotrwałe leczenie. Istnieje nowatorskie alternatywne leczenie, które pozwoli mu po zakończeniu terapii wrócić na basen. Jeżeli go nie zastosuje, nigdy już nie będzie mógł być instruktorem czy ratownikiem. Zwracamy się do wszystkich, którzy tak jak my bardzo czekają na kolejne zajęcia z Arturem, aby wsparli finansowo jego leczenie – apeluje Krystyna Adamenko, prezes Fundacji Pięknolesie. ATB

fot. nadesłane