Sportowcy w żarskiego Agrosu znów stawali na podium

933

SPORT | Reprezentanci żarskiego Agrosu świętują kolejne sukcesy. Zarówno lekkoatleci, jak i zapaśniczki.

Kolejny rewelacyjny występ przełajowy młodych biegaczy podczas otwartych Mistrzostwa Dolnego Śląska w biegach przełajowych. W pięknym stylu zwyciężył Antek Szymański w kategorii U12. Drugie miejsce wśród młodziczek zajęła Emilia Fabiszewska, a po wyrównanej walce na ostatnich metrach trzecie miejsce w kategorii U14 padło łupem Adrianny Wasilewskiej. Tuż za podium finiszowały Laura Nowacka i Natalia Wojakowska w kategorii U16 (4 i 5 miejsca).

Z kolei, z Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszehradzkich juniorek w zapasach, dwie reprezentantki Agrosu wróciły do Żar z medalami. W Białogardzie Oliwia Charchalis wywalczyła srebro, natomiast Zuzanna Kuczma zakończyła zawody z medalem brązowym.

ATB (źródło: Agros Żary)