Jedyna tak pielęgniarka

4933

Anna Tracz, pielęgniarka Centrum Diabetologicznego w 105 Kresowym Szpitalu Wojskowym, otrzymała propozycję objęcia funkcji konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego.

Propozycja objęcia funkcji konsultanta wojewódzkiego jest efektem uzyskania przez Annę Tracz dyplomu specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa diabetologicznego. Jest jedyną pielęgniarką w woj. lubuskim, która uzyskała taki dyplom.

– Pani Anna jest doskonałym przykładem tego, że można prócz intensywnie prowadzonego życia zawodowego znaleźć czas na naukę i starać się sprostać temu wyzwaniu. Pani Anna jest bardzo aktywną osobą, która chętnie angażuje się w różnorodne działalności, dlatego jestem przekonana, że to nie koniec jej rozwoju osobistego, a dzięki temu nasz szpital może pochwalić się w swoim gronie kolejną, w pełni wykształconą pielęgniarką – mówi Justyna Wróbel, rzecznik szpitala wojskowego.

Anna Tracz związana jest ze 105 Kresowym Szpitalem Wojskowym od ponad sześciu lat. Pochodzi z Żagania, jest mężatką, ma córkę i syna. Od niedawna w ich rodzinie pojawił się czworonożny przyjaciel, który skradł już serca wszystkim domownikom.

Pani Annie gratulujemy.

PaS