Nie spoczywają na laurach

966

ZAPASY | Najmłodsi zawodnicy MLKS AGROS Żary mają za sobą pracowity weekend. W sobotę młodzicy rywalizowali w Wałbrzychu. Niedziela to Boguszów-Gorce i walki młodziczek.

Chłopcy pokazali charakter i w zawodach Międzywojewódzkiej Ligi młodzików zajęli II miejsce w klasyfikacji drużynowej turnieju (sklasyfikowano 17 ekip). Indywidualnie medale dla Agrosu zdobyli: Kuba Bender i Bruno Radwański – złoto; Damian Kaciniel, Kacper Nowakowski, Oskar Jedut – srebro; Oskar Klimek, Maciej Waszczyński, Kacper Pecyna, Tomasz Maślanka i Wiktor Błaszczyk – brąz.

Dziewczęta startowały w Dolnośląskie Lidze młodziczek. Zawody odbyły się tradycyjnie w Boguszowie-Gorcach. Brązowe medale turnieju wywalczyły: Klaudia Nowak, Jacqueline Bergman, Oliwia Biegańska i Eliza Łukasiewicz.

Kolejne starty Agrosu już niebawem. 19 czerwca walczą dziewczęta – Dolnośląska Liga młodziczek – Boguszów-Gorce. Chłopcy 26 czerwca w Starej Kamienicy, po raz ostatni przed wakacjami, zawalczą w Międzywojewódzkiej Lidze młodzików.

ATB (źródło: Agros Żary)