Castorama w Żarach czeka na klientów

1691
fot. Andrzej Buczyński

ŻARY | W środę, 22 września, otworzy się w Żarach pierwszy sklep Castorama. Klientów przywitają pracownicy sklepu już o 6.30. Nowy obiekt to zupełna rewolucja w wyborze produktów dla domu i ogrodu! Atrakcyjna oferta, sprawdzone produkty i profesjonalny zespół sprawią, że każde zakupy staną się przyjemnością.

Nowy obiekt, o powierzchni sprzedaży 5300 m2, powstał w dawnym budynku Tesco przy ulicy Broni Pancernej 15. Nowoczesny sklep powstał w oparciu o najwyższej jakości standardy dotyczące wyposażenia, obsługi i świadczonych usług. Jest to już osiemdziesiąty dziewiąty sklep tej sieci w Polsce. Zespół tworzy 100 specjalistów z zakresu ulepszania warunków mieszkaniowych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-21.00, w soboty 8.00-20.00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 9.00-19.00. Z okazji otwarcia sklep przygotował specjalną ofertę i wiele promocji.

– Wszyscy remontujemy coraz więcej i coraz chętniej. Pragniemy pozytywnych zmian w swoich domach, a my oferujemy szeroki asortyment produktów, które pozwolą im na przeprowadzenie metamorfozy, niezależnie od potrzeb i posiadanego budżetu. Dlatego w Żarach, stolicy polskich Łużyc, widzimy ogromny potencjał. Naszym zadaniem jest ułatwienie realizacji marzeń o stworzeniu pięknych i funkcjonalnych mieszkań, domów i ogrodów – powiedział Paweł Kawalec, dyrektor sklepu Castorama Żary.

Sklep w Żarach oferuje ponad 30 tysięcy produktów służących do budowy, remontu wykończenia i dekoracji mieszkań domów i ogrodów, które są dostępne od ręki, w atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu również strefy inspiracji łazienek i kuchni – są tam prezentowane zarówno klasyczne propozycje wykończenia, jak i te bardziej awangardowe – oraz usługi takie jak punkt projektowania, transport, cięcie drewna, oklejanie płyt, wycinanie otworów w zlewie. W wyborze i podjęciu decyzji pomogą doradcy klienta – ich profesjonalna wiedza ułatwi dobranie produktów do potrzeb klientów.

– Oprócz ofert związanej z budową i remontem, nasz sklep proponuje szeroki wybór produktów do wykończenia i dekoracji domów, mieszkań czy ogrodów. Bogata oferta obejmuje również meble, między innymi kuchenne, łazienkowe czy do garderób. Dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju rozwiązania modułowe, takie jak Atomia – system meblowy pozwalający na zagospodarowanie każdej przestrzeni. Oferujemy również różnego rodzaju nowinki technologiczne, takie jak produkty smarthome czy ekologiczne instalacje odzyskujące wodę czy ciepło – podkreślił Paweł Kawalec.

W nowym sklepie doskonale prezentuje się nowoczesna ekspozycja setek wzorów płytek ściennych i podłogowych – obecnie jest to ponad 200 wzorów paneli i podłóg​ drewnianych. Wśród nich są produkty bardzo popularne, jak wytrzymałe i wodoodporne panele winylowe, solidne deski podłogowe z litego drewna różnych gatunków czy elementy komplementarne, jak podkłady wygłuszające czy listwy przypodłogowe. Dział z drzwiami wewnętrznymi to kolekcja wzorów o zróżnicowanej stylistyce, a dział z oświetleniem oferuje produkty w bardzo konkurencyjnych cenach, z szerokim wyborem modeli wpisujących się w najnowsze trendy.

– Zapraszam naszych klientów nie tylko do odwiedzenia nowego sklepu, ale również do wzięcia udziału w akcji „Kwiaty za elektrograty”. Zaczyna się już dzień po otwarciu, 23 września i potrwa do najbliższej soboty. Każdy, kto przyniesie w tych dniach niepotrzebne, niedziałające urządzenia elektryczne lub elektroniczne, otrzyma w zamian sadzonki wrzosów – powiedział Paweł Kawalec.

Wszystkie produkty dostępne w ofercie Castorama można również zamówić online bądź przez telefon, z możliwością odbioru zamówienia w specjalnie przygotowanym punkcie przy sklepie. Zamówienia są bezpłatnie kompletowane i przygotowane do wydania w czasie do 2 godzin. Dostępne są również punkty CastoDrive, w których można odebrać produkty bez wysiadania z auta. Taka forma zakupów jest wygodna i bezpieczna. Dla osób, które wolą odebrać zamówienie w domu lub pod wskazanym adresem, działa usługa „zamów z dostawą”. Wybrany asortyment może zostać dostarczony do Paczkomatu® InPost lub wysłany firmą transportową lub przez kuriera.

Obsługa oraz klienci zobowiązani są do przestrzegania zasad zachowania dystansu społecznego oraz zasłaniania ust i nosa maseczką ochronną. Bezpieczeństwo we wszystkich sklepach Castorama jest traktowane priorytetowo.

GALERIA ZDJĘĆ

materiał prasowy