II Turniej o Puchar Przewodniczącego NSZZ Solidarność rozegrany

3226

Dnia 14.05.2017 r. został rozegrany Drugi Turniej Przewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność i Saint Gobain Żary. W turnieju zagrało pięć drużyn Saint Gobain, NSZZ Solidarność w SWISS Krono sp. z o.o. Żary ,Boys Łęknica , Siódemka, Bobry Nowogród Bobrzański. Rozgrywki były rozgrywane w systemie każdy z każdym.Drużyna, która zdobyła najwięcej punktów wygrała cały turniej . Pierwsze miejsce zajęła NSZZ Solidarność w SWISS Krono, drugie miejsce Saint Gobain Żary, trzecie miejsce Boys Łęknica , czwarte miejsce Siódemka , piąte miejsce Bobry Nowogród Bobrzański.

Nagroda za najlepszego zawodnika turnieju została wręczona dla Kamila Rowińskiego z drużyny Saint Gobain, a dla najlepszego bramkarza dla  Przemysława Rocznika z Boys Łęknica. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary ,dyplomy i  medale.